Tým Jitrocel

Náš tým poskytuje terapie neurologických obtíží pomocí metod TheraSuit, Vojty, Bobath a další. Lidé s určitým stupněm postižení potřebují ke zdokonalení funkčních schopností špičkovou a pravidelnou rehabilitační léčbu. Aby došlo k obnovení pohybových dovedností, zlepšení chůze a celkové koordinace pohybu, je nutné pravidelně aktivovat a posilovat svalový aparát a redukovat patologie pohybových stereotypů.

Zejména u dětí s dětskou mozkovou obrnou můžeme využít kombinace metod a zejména novou metodu „TheraSuit Method“, díky které dojde k aktivaci dosud nepoužívaných svalových skupin a naopak k uvolnění přetížených svalů. Používáme speciáln "kosmický" obleček, ve kterém, je pacient schopen rovnoměrně rozložit zátěž na obě dolní končetiny, vzpřímit se a chodit. Speciální obleček je možné také využít u dalších neurologických diagnóz, jako jsou například cévní mozková příhoda, roztroušená skleróza, míšní léze a jiné.

Dále se zabýváme ostraněním bolesti hlavy, zad i celé páteře a další bolestmi, které s pohybovým aparátem zdánlivě nesouvisejí. Zároveň Vám poradíme, co dělat, aby se bolesti nevracely. Již po první terapii zažijete výraznou úlevu.

Spolupracujeme s odborníky z jiných lékařských i nelékařských oborů. Jsme vzdělávacím pracovištěm katedry fyzioterapie Univerzity Palackého v Olomouci.

Vzděláváme své zaměstnance, aby poskytovali tu nejlepší možnou péči. Jsme schopní se vám věnovat i po naší pracovní době.

Snadná dostupnost, bezbariérový přístup samozřejmostí.

S jakými obtížemi jsme schopni pomoci, a čím se zabýváme?

 • bolesti páteře, hlavy a celého pohybového aparátu
 • neurologické, ortopedické, gynekologické, aj. diagnózy
 • terapie i prevence vadného držení těla u dětí
 • diagnostika psychomotorického vývoje kojenců a batolat
 • diagnostika příčin bolestí

Aktuality a novinky

 • Jitrocel můžete podpořit v aplikaci EPP

  14.6.2017

  Lokomoční centrum JITROCEL byl zařazen do aplikace EPP, kterou provozuje nadace ČEZ. Všichni, kdo si stáhnou aplikaci EPP do svého chytrého mobilu a nasledně ujdou, uběhnou nebo ujedou na kole nějaké kilometry, získají  body, které mohou věnovat projektu JITROCEL - www.jitrocel.cz   Svou pohybovou aktivitou pomůžete postavit nové Lokomoční centrum v Olomouci. Stahujte EPP aplikaci zde: www.pomahejpohybem.cz

 • Vybíráme zaměstnance

  3.5.2017

  Vytváříme 6 nových pracovních míst pro fyzioterapeutky, pomocné pracovníky, sanitáře. Výběrové řízení ukončíme do 30.6.2017, Zájemci mohou zasílat svá CV na adresu: jitro.sluzby@seznam.cz

 • Otevření Lokomočního centra

  11.4.2017

  Spouštíme projekt Jitrocel a máme termín otevření nového Lokomočního centra v Olomouci. Otevíráme 1.9.2017 !

 • Podpora projektu Jitrocel

  31.3.2017

  Od MPSV jsme obdrželi potvrzení, že náš projekt Lokomoční centrum Jitrocel bude podpořen z fondů eSF.

Starší »

Jitrocel

Kontaktujte nás

Lokomoční centrum JITROCEL

Mozartova 1175/43b, 779 00 Olomouc

E: recepce@jitrocel.cz

T: +420 735 171 100,  +420 588 505 021

Sdílejte s námi

.

.

.

.

.

.