Tým Jitrocel

Náš tým poskytuje terapie neurologických obtíží pomocí metod TheraSuit, Vojty, Bobath a další. Lidé s určitým stupněm postižení potřebují ke zdokonalení funkčních schopností špičkovou a pravidelnou rehabilitační léčbu. Aby došlo k obnovení pohybových dovedností, zlepšení chůze a celkové koordinace pohybu, je nutné pravidelně aktivovat a posilovat svalový aparát a redukovat patologie pohybových stereotypů.

Zejména u dětí s dětskou mozkovou obrnou můžeme využít kombinace metod a zejména novou metodu „TheraSuit Method“, díky které dojde k aktivaci dosud nepoužívaných svalových skupin a naopak k uvolnění přetížených svalů. Používáme speciáln "kosmický" obleček, ve kterém, je pacient schopen rovnoměrně rozložit zátěž na obě dolní končetiny, vzpřímit se a chodit. Speciální obleček je možné také využít u dalších neurologických diagnóz, jako jsou například cévní mozková příhoda, roztroušená skleróza, míšní léze a jiné.

Dále se zabýváme ostraněním bolesti hlavy, zad i celé páteře a další bolestmi, které s pohybovým aparátem zdánlivě nesouvisejí. Zároveň Vám poradíme, co dělat, aby se bolesti nevracely. Již po první terapii zažijete výraznou úlevu.

Spolupracujeme s odborníky z jiných lékařských i nelékařských oborů. Jsme vzdělávacím pracovištěm katedry fyzioterapie Univerzity Palackého v Olomouci.

Vzděláváme své zaměstnance, aby poskytovali tu nejlepší možnou péči. Jsme schopní se vám věnovat i po naší pracovní době.

Snadná dostupnost, bezbariérový přístup samozřejmostí.

S jakými obtížemi jsme schopni pomoci, a čím se zabýváme?

 • bolesti páteře, hlavy a celého pohybového aparátu
 • neurologické, ortopedické, gynekologické, aj. diagnózy
 • terapie i prevence vadného držení těla u dětí
 • diagnostika psychomotorického vývoje kojenců a batolat
 • diagnostika příčin bolestí

Aktuality a novinky

 • Tisková konference 5.10.2017, 10:00

  4.9.2017

  Ve čtvrtek 5.10. v 10:00 slavnostně otevřeme nové lokomoční centrum Jitrocel, za účasti médií, zástupců kraje a města, partnerů a sponzorů představíme formou tiskové konference nové rehabilitační centrum a naše plány pro následující období.

 • Den otevřených dveří 5.10.2017 11:00-15:00

  4.9.2017

  Čtvrtek 5.10.2017 jsme si vyhradili na oficiální otevření lokomočního centra, v 11.00 bude končit tisková konference a hned po ní  nabídneme našim klientům ukázky nově vybavených prostor, demoukázky instalovaných závěsných zařízení, vybavení pro terapii TheraSuit, rehabilitační chodník, dynamický vertikalizátor, nový 4-cestný motomed a spoustu dalších rehabilitačních pomůcek.  Srdečně všechny zveme na dobrou kávu a prohlídku lokomočního centra!

 • Instalace rehabilitační techniky

  28.8.2017

  Celý srpen jsme věnovali přípravám na otevření nového Lokomočního centra, rekonstruovali jsme sociální zařízení u infrasauny, instalovali novou počítačovou sít včetně nové WiFi pro klienty, připravili jsme prostory v původní tělocvičně na instalaci nové rehabilitační techniky a nyní finišujeme s montáží  rehabilitačních zařízení tak, abychom mohli v září 2017 zahájit poskytování služeb - v první řadě pro naše stávající klienty z Jitra a Creda.

 • TheraSuit školení

  31.7.2017

  V červenci 2017 jsme absolvovali v European Training Center školení TheraSuit. Více na FB profilu: @suittherapy .

  Therasuit-skoleni

Starší »

Jitrocel

Kontaktujte nás

Lokomoční centrum JITROCEL

Mozartova 1175/43b, 779 00 Olomouc

E: recepce@jitrocel.cz

T: +420 735 171 100,  +420 588 505 021

Sdílejte s námi

.

.

.

.

.

.